4.Mütevelli Heyeti Toplantısı Yapıldı

BJK-KABATAŞ VAKFI 4.Mütevelli Heyeti Toplantısı

BJK – KABATAŞ VAKFI 4.Mütevelli Heyeti Toplantısı 02 Aralık 2017 tarihinde Feriye Kültür Merkezi Yerleşkesinde Yapıldı

BJK – KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Toplantısı; Vakıf YK Başkanı Fikret Orman, Vakıf Başkan Yardımcısı Hasan Anıl Cansızoğlu, Vakıf Genel Sekreteri Aydın Uz, Vakıf Muhasip Üyesi Ahmet Ürkmezgil, BJK Divan Kurulu Başkanımız ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyemiz Tevfik Yamantürk, Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mütevellilerimiz Kaya Turgut, Ferudun Korkmaz, Nazım Ekren, Muzaffer Nasıroğlu, Rıdvan Akar, Emre Kocadağ, Halil Başoğlu, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Erden Soytürk, Hakan Özköseoğlu, Çağatay Kalkancı, Erdal Karacan, Kubilay Salihvatandaş, Ali Baransel, Erdal Dumanlı’nın katılımı ile gerçekleşti.

Toplantıda Vakıf Genel Müdürü Rıza Küçükoğlu, Vakıf Koordinatörü Ekrem Candar ve Mali Müşavir Sait Özdamar’da hazır bulundular.

Açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Toplantı başkanlık divanı seçimi yapıldı ve toplantı evrakları için başkanlık divanına yetki verildi.

Divan Başkanlığına Erdal Dumanlı, Divan Üyeliklerine Ali Baransel ve Aydın Uz seçildiler.

BJK KABATAŞ VAKFI İcra Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu, toplantıda dönem çalışma raporunu mütevellilere sundu. Geçmiş dönem ve yeni dönem bütçesi oybirliği ile uygun görüldü.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında BJK KABATAŞ VAKFI Ana, İlk ve Ortaokulu açılması oy birliğiyle kabul edildi.

BJK – Kabataş Vakfı Mütevelli Heyeti Toplantısı, Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman’ın mütevelli üyeleri; Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hakan Özköse, Erdal Karacan, Nazım Ekren, Halil Başoğlu, Serkan Yazıcıoğlu, Çağatay Kalkancı ve Muzaffer Nasıroğlu’na üyelik belgelerini vermeleri ve Kartalpaşa Spor Kulübü ile Hopa’da yapımı süren Yağmur Yazıcıoğlu Okulu’nun yapım protokollerinin imzalanması ile son buldu.