5. Mütevelli Heyeti Toplantısı Yapıldı

BJK-KABATAŞ VAKFI 5. Mütevelli Heyeti Toplantısı Yapıldı.

BJK – KABATAŞ VAKFI 5.Mütevelli Heyeti Toplantısı 10 Şubat 2018 tarihinde Feriye Kültür Merkezi Yerleşkesinde Yapıldı.

BJK – KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Toplantısı; Vakıf YK Başkanı Fikret Orman, Vakıf YK Başkan Yardımcısı Hasan Anıl Cansızoğlu, Vakıf Genel Sekreteri Aydın Uz, Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet Nur Çebi, Tevfik Yamantürk, Şükrü Genç, Mütevellilerimiz Erdal Dumanlı,Ahmet Akbalık, Hakan Özköse,H.Kubilay Salihvatandaş,Erdal Karacan,Erden Soytürk,Erşan Ateş,Kara Ali Baransel,Nazım Ekren,Serkan Yazıcıoğlu, A.Cihat Kumuşoğlu’nun katılımları ile gerçekleşti.

Toplantıda Vakıf Genel Müdürü Rıza Küçükoğlu, Vakıf Koordinatörü Ekrem Candar ve Mali Müşavir Sait Özdamar’da hazır bulundular.

Açılış ve yoklamanın ardından toplantı başkanlık divanı seçimi yapıldı. Divan’a Erdal Dumanlı, Kara Ali Baransel ve Aydın Uz seçildiler. Divan’ın yetkilendirilmesi ile Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Gündeme uygun olarak Yönetim kurulu tarafından hazırlanan çalışma raporu ve bilanço ile 2018 yılı tahmini bütçesi, görüşüldü ve onaylandı.

Denetim Kurulu tarafından dönem denetim raporu ve Mali denetim raporu görüşüldü ve onaylandı.

Yapılması planlanan BJK – KABATAŞ VAKFI Anaokulu ve İlköğretim Okulları projesi İcra Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu tarafından 12 aylık çalışma raporu mütevelli kurulu ile paylaşıldı. İstisnasız tüm mütevellilerin fikri beyanları ve her koşulda BJK KABATAŞ VAKFI OKULLARININ bu sene hayat kazanması için oy birliği ile Yönetim Kuruluna yetki verildi.

Toplantı gündemine uygun olarak Sarıyer Belediyesi ile ortaklaşa yapılacak ağaçlandırma projesi için Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Vakfımızı temsilen YKB Fikret Orman protokol imzalandılar.

Mütevellilerimiz Ahmet Nur Çebi ile Ahmet Akbalık ve Erşan Ateş’e mütevelli heyeti üyelik belgeleri takdim edildi.

Toplantı sonunda Kabataş Kurumlarının örnek işbirliği ile hayat bulan Kültür ve Sanat Binamız ve Kabataşlı öğrencilerimizin gelecek dönemdeki “Bilim-Sanat ve Kültürel Etkinliklerindeki ihtiyaçlarının” daha fazla desteklenmesi benimsendi.

BJK – KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Toplantısı’nın ardından tüm heyet üyeleri yenileme çalışmaları süren Kabataş Erkek Lisesi Kültür ve Sanat Binası İnşaatını gezdiler.