8.Mütevelli Heyeti Toplantısı Yapıldı

BJK-KABATAŞ VAKFI 8. Mütevelli Heyeti Toplantısı Yapıldı.

BJK-KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Toplantısı; Vakıf Mütevellilerinin katılımıyla Feriye Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Açılış ve yoklamanın ardından toplantı başkanlık divanı seçimi yapıldı. Divan’a Erdal Dumanlı, Kara Ali Baransel ve Aydın Uz seçildiler. Divan’ın yetkilendirilmesi ile Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Açılış ve yoklamanın ardından toplantı başkanlık divanı seçimi yapıldı. Divan’a; Erdal Dumanlı, Kara Ali Baransel ve Aydın Uz seçildiler. Divan’ın yetkilendirilmesi ile Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Gündeme uygun olarak Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan dönem çalışma raporu, bütçe ve gelir tabloları Vakıf Genel Sekreteri Aydın Uz tarafından sunuldu, görüşüldü ve dönem çalışma raporu, gelir tabloları ve bütçe, oy birliği ile kabul edildi.

Vakıf Mütevelli Heyeti, BJK Yönetim Kurulundan yeni belirlenen üyelerin kabulü sonrasında Yönetim Kurulu üye değişiklikleri oylanarak oybirliği ile kabul edildi.

BJK KABATAŞ VAKFI Yeni Yönetim Kurulu’nun 11 Asil Üyesi; şu şekilde oluştu.

Başkan Hasan Anıl Cansızoğlu,

Başkan Yardımcısı Ahmet Nur Çebi,

Yönetim Kurulu Üyeleri Tevfik Yamantürk, Aydın Uz, Şükrü Genç, Ahmet Mesut Urgancılar, Can Tabakoğlu, Kemal Erdoğan, Ersan Ateş, H. Kubilay Salihvatandaş ve Serkan Yazıcıoğlu’dan oluştu.

BJK-KABATAŞ VAKFI OKULLARI Çamlıca Kampüsü çalışmaları değerlendirildi. Tanıtım videosu, üyelerle paylaşıldı ve öğrenci kayıtları ve planlamalar, okulun ihtiyaçları hakkında üyelere BJK KABATAŞ VAKFI Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu tarafından bilgilendirme yapıldı.

Toplantı, BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin üyelik belgelerini almamış mütevellilere üyelik belgelerini takdimi ile sona erdi.